راهسازی

این پرژه راهسازی با همکاری شرکت نبردپی و موسسه مسکن سازارن بتاجا  با استفاده از ماشین آلات به روز در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ در شهرک چیتگر شروع به فعالیت کرد .

سرو ۷و۸ (G4)

سرو ۷و۸ (G4)

 

پروژه  494 واحدی سرور ۷و۸ با همکاری شرکت نبردپی و موسسه مسکن سازان بتاجا در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۱  استارت خورد .این مجتمع مسکونی که در مساحتی بالغ بر۱۱۸۴۷۶ متر با ۲۹ طبقه بال غربی و ۲۷ طبقه بال شرقی و متراژ هر واحد از ۸۰ تا ۳۷۶ متر میباشد .

این پروژه دارای ۴ طبقه پارکینگ، ۱ طبقه تجاری، سالن ورزش، سالن اجتماعات، سالن بازی کودک، لابی و نشیمن می باشد.

کارفرما:موسسه مسکن سازان بتاجا

پیمانکار:شرکت ساختمانی نبردپی

مدیر پروژه: مهندس حامد دهقان

سرو ۱و۲ (G2)

سرو ۱و۲

پروژه ۴۹۴ واحدی سرور ۱و۲ با همکاری شرکت نبردپی و موسسه مسکن سازان بتاجا در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۰۱  استارت خورد .این مجتمع مسکونی که در مساحتی بالغ بر۱۱۸۴۷۶ متر با ۲۹ طبقه بال غربی و ۲۷ طبقه بال شرقی و متراژ هر واحد از ۸۰ تا ۳۷۶ متر میباشد . دارای ۴ طبقه پارکینگ ویک طبقه تجاری، سالن ورزش، سالن اجتماعات، سالن بازی کودک، لابی و نشیمن می باشد.

کارفرما: موسسه مسکن سازان بتاجا

پیمانکار: شرکت ساختمانی نبردپی

مدیر پروژه: مهندس عباس جعفری

مسجد حضرت فاطمه زهرا (س)  

مسجد فاطمه زهرا (سلام الله علیه)  

مسجد فاطمه زهرا (سلام الله علیه)  با همکاری شرکت نبردپی و موسسه مسکن سازان بتاجا در تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ استارت خورد و با حضور امیرخرم طوسی در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ افتتاح شد این مسجد در زمینی به مساحت ۴۱۰۰ متر در دو طبقه و یک سالن کنفرانس و یک مقبره در شهرک چیتگر به انجام گردید .

کارفرما: موسسه مسکن سازان بتاجا

پیمانکار: شرکت ساختمانی نبردپی

مدیر پروژه: مهندس ارکان بحرانی

پروژه یادگار امام (ره)

پروژه یادگار امام (ره) هشتگرد

پروژه یادگار امام (ره) هشتگرد با همکاری شرکت ساختمانی نبردپی و شرکت عمران شهر جدید هشتگرد در زمینی به مساحت ۵۰۱۳۸۴۹ متر مربع در شهر جدید هشتگرد در تاریخ ۱۳۹۰/۰۲/۱۲ به عقد قرار داد رسید.در این پروژه  ۷۵۰ واحدی  ۴۸بلوک ، که هر بلوک بین ۶ تا ۷ طبقه میباشد متراژ هر واحد حداقل ۵۸ و حداکثر ۹۰ متر است.

از مکان‌های آموزشی موجود در این پروژه می‌توان به مدرسه‌ ماندگار اشاره کرد‌ که‌ در‌ زمینی بالغ بر ۲۳۵۳۵۲ مترمربع در ۱۰ کلاس در تاریخ ۱۳۹۲/۰۷/۱۴ به عقد قرار داد رسید.

کارفرما: شرکت عمران شهر جدید هشتگرد

پیمانکار: شرکت ساختمانی نبردپی

مدیر پروژه: مهندس علی بیات

ارکیده

مجتمع های مسکونی ارکیده

مجتمع های مسکونی ارکیده که ساخت و ساز این پروژه در سال ۱۳۹۵ در زمینی به مساحتی بالغ بر ۱۶ هزار متر واقع در شهرک چیتگر تهران استارت خورد. این پروژه ۸۸۲ واحدی که با همکاری شرکت نبردپی و موسسه مسکن سازارن بتاجا در۶ بلوک ۱۵ و ۱۸ طبقه که هر واحد در متراژی از ۶۵ الی ۳۰۰ متر مدرن و خوش ویو به انجام رسید.

کارفرما: موسسه مسکن سازان بتاجا

پیمانکار: شرکت ساختمانی نبردپی

مدیر پروژه: مهندس حامد دهقان


.